Senetle Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Veren Yerler Var Mı?

Artık bankalar sadece çalışanlara değil, ev hanımlarına, öğrencilere ve hatta bu kategoride yar alamayan çalışmayanlara ve de çalıştığı halde sigortası olmadığı için gelir belgesi beyanında bulunmayanlara bile kredi imkanı sunabiliyorlar. Fakat, gelir belgesi beyanında bulunanlardan daha fazla koşulu yerine getirmeleri gerekiyor. Çünkü gelir belgesi, düzenli olarak aydan aya belli miktar bu paranın hesabınıza yattığına dair bir belgedir. Bu da, sizin aydan aya olan kredi taksitlerinizi ödeyebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesi olmayanlar ise, bu konuda daha fazla teminat göstermelidir. Örneğin, kefil ya da teminat gösterilmelidir. Yani, borcunuzun tamamını karşılayacak kadar kıymetli bir gayrimenkul sunmalısınız. Bu gayrimenkullerden bazıları, ev, araba, dükkan, arsa olabilir. İstediğinizi sunabilirsiniz. Fakat sunulan, alacağınız krediyi karşılamalıdır. Buna ek olarak, örneğin 5000 liralık bir kredi için de, 30000 lira tutarındaki bir arabayı teminat göstermeniz çok da doğru bi yaklaşım olmayacaktır. Borcunuzu ödeyemediğinizde, aracınız banka tarafından yok pahasına satılabilir. Bu da hiç istenilmeyen bir durumdur.

Kredivar.net Ev Hanımlarına Kredi Verilir

ev hanımlarına kredi

ev hanımlarına kredi

Ev hanımları için ayrıca sunulan kampanyalardan bir tanesi de, özellikle gün yapan hanımlar için, gün paralarının ya da altınlarının değerlendirilmesi için sunulan bir kampanya. Bu kampanya dahilinde de bankalardan kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca bankalardan kredi alamadığınız durumlarda ve acil nakte ihtiyaç duyduğunuzda, senetle kredi verenler ile çalışmayı da düşünebilirsiniz. Senetle kredi alabilmek için, yapmanız gereken bu kişiler ile irtibata geçmek.

Ev Hanımlarına Düşük Faizli Kredi

Senetle kredi verenlerin faiz uygulamaları biraz daha yüksektir. Bunun yanı sıra, bu alışverişe dahil olmadan önce,mutlaka senet nasıl yazılır, açık senet nedir gibi konularda bilgi sahibi olmasınız. Bu sizin dolandırılmanızın önüne geçecek bir durumdur. Örneğin, açık senete imza attığınızda sizin yerinize almadığınız bir fiyat yazılabilir ya da tarihi açık olan bir senette son ödeme tarihini bir sonraki gün yazarak, direkt adresinize haciz yollayabilirler. Bu asla istenilmeyen bir durumdur.

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Yorum Yazın
Yukarı