Senetle Kredi

Kredisiz Kimse Kalmasın Herkese Kredi Var

Piyasada bulunan tüm kredi danışmanlık firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmamızı sağlayan kampanyalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yeni kampanyamız “herkese kredi verilir” diyerek para sıkıntısı çeken herkese kredi alma şansı vereceğini taahhüt etmektedir.

herkesekredi-net

Bankalar ile aranız kötüyse ve kredi almanız imkansız görünüyorsa üzülmeyin çünkü bu yeni kampanyamız ile firmamızda imkansız kelimesine yer yok. Çünkü sizin bankalar ile olan geçmişiniz, siciliniz, kredi notunuz ve sahip olduğunuz gelir bizi hiç mi hiç ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren tek şey sizin mevcut olan ihtiyacınızdır.  Para sıkıntısı çekerek firmamıza gelen kimse aynı sıkıntı ile geri gidemez, çünkü bizim hizmet politikamızın temelini para problemlerini çözmek oluşturmaktadır. Bizim için güven oluşturan ise bize vereceğiniz birkaç parça evrak ve geçmişte nasıl bir davranış sergilediğiniz değil bizzat sizin sözünüzdür. Bizim için her müşteri özel ve yardım edilmeye değerdir.

Herkese Kredi Kampanya

Kampanyamızdan faydalanarak bizden kredi almak isteyen kişilere sunacağımız olanaklar ise şunlardır;

 1. Sizden hiçbir şekilde gelir belgesi, ikametgah, faturalar ya da başka türlü belgeler talep etmiyoruz. Nüfus cüzdanı ile bize başvuran herkes koşulsuz olarak kredisini çekme hakkına sahiptir.
 2. Sizin geçmişinizi irdelemiyoruz. Çünkü biz sizin bugününüzle ve mevcut sıkıntınız ile ilgileniyoruz. Biz banka olmadığımız için bankalar ile yaşamış olduğunuz ödeme sıkıntılarını önemsemiyoruz bu yüzden kara listede dahi olsanız bizim için önemli ve paramızı emanet edecek kadar da güvenilirsiniz.
 3. Sizden kefil talep etmiyoruz. Borç para verme işlemine hukuki bir geçerlilik kazandırmak adına imzalamış olduğunuz senetler bizim için yeterli olup ekstra bir güvence istemeye ihtiyaç duymuyoruz.
 4. Sizden ipotek edecek gayrimenkuller de talep etmiyoruz. Çünkü tüm mal varlığınız sizin, güveniniz ve itimadınız bizim olsun istiyoruz.
 5. Tüm bu hizmetler karşılığında ve kampanyamız dahilinde talep ettiğimiz komisyon oranı ise yüzde on beş olup piyasada daha makul şartlarda çalışan kredi danışmanlık firması bulamayacağınızı da garanti ediyoruz.

 

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Fatih dedi ki:

  20000 lazım emekliyim çalışıyorum 0 araç için kullanacam

 2. Fatih dedi ki:

  Emekliyim 0 aracım için 22000 lazım şuanda çalışıyorum

 3. NEBAHAT dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyacım var Devlet memuruyum. Taksitler halinde geri öderim, Bana dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılar

 4. levent dedi ki:

  Merhabalar. içinden çıkamadığım biriken borçlarımı sıfırlayıp aylık düzenli ödemeyle borclarımı temizlemek maksadıyla sizden senet karşılığında borç para almak istiyorum.

  İç mimarım şu anki kredi borcumu düzenli ödüyorum fakat geçmişteki biriken borçlarımı düzenli ödeyemediğimden dolayı birikti. 3500 tl maaşım var şuanda kredi ödüyorum. aylık 600-650 tl olarak ekstra bir kredi için ödeme yapabilirim. şuanda aynı anda ödeme yapmam gereken bir çok borcum var. bunları sıfırlamak istiyorum ve şuanda bunu yapamıyorum. 15.000 TL borçlarımın tamamını kapatınca artık tek bir yere düzenli ödeme yapmak istiyorum.
  Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Teşekkür ederim

 5. ÖZLEM dedi ki:

  Merhabalar,
  Çok acil 3000 TL ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 6. Ahmet Dr. T. dedi ki:

  İyi günler,
  İzmir ‘de ikamet ediyorum. Emekliyim. Ziraat Bankasından 2.100 TL. emekli maaşı almaktayım. Ayrıca, 750 TL. kira, 1500 TL. zirai gelirim var. (Bazı aylarda zirai gelirim 2-3 katına çıkmaktadır) 25.000 TL. ‘ye ihtiyacım var. Aylık 1.000/1.300 TL. ödeyebilirim. Nasıl yardımcı olabilirsiniz..?
  Saygılarımla.

 7. Fahri dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtiyacımız var Kafe işletiyoruz iş yerimizi kapatmamak için yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yazın
Yukarı