Senetle Kredi

Kredi Borçlarını Tek Bir Yerde Birleştirme

Kimi zaman belimizi büken kimi zaman yüzümü güldüren banka kredileri sayesinde çoğu zaman ihtiyaçlarımızı ertelemek zorunda kalmayarak hayatımızı idame ettirmeye devam ederiz. Ancak bitmeyen ihtiyaçlar neticesinde bir kredi ile yetinemeyip başka bir krediye yada kredi kartına ihtiyaç duyarız. Sonra ardı arkası kesilmez bu ihtiyaçların bir türlü en sonunda ödenemeyen bir yığın borç ile kalakalırız çoğu zaman.

Dağınık Kredileri Tek Bir Yerde Toplama

Böyle zamanlarda aklımıza gelen tek çare yine bankalar. Bankaların bireylere olan hizmetlerinden bir tanesi olan borç kapatma yada borç transferi adını verdikleri krediler bireyin tüm bankalarda ayrı ayrı bulunan borçlarının tek bir banka altında toplanmasına imkan sağlamaktadır. Böylelikle bireyler tek bir bankaya borçlanmaktadır. Bu tip kredilerde gerek ödemelerin daha kolaylıkla yapılabilmesi, gerek faiz oranlarının düşük,kredi vadesinin uzun olabilmesi sayesinde birey rahatlıkla ödeme sağlanabilmekte ve mevcutta bulunan dağınık borçlanmadan kurtulabilmektedir.

Kredi Birleştirme

Bireyin yapması gerekli olan tek şey tercih ettiği bir bankaya giderek mevcutta bulunmakta olan tüm borçlarını sadece o bankada toplamak istediğini belirtmesi gerektiğidir. Tabi bununla birlikte mevcutta bulunan borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen bireyin bankaların kredi kullandırma aşamasında öne sürmüş olduğu kredi kullandırım şartlarını yerine getiriyor olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde bankalardan farklı bankalardan kullanmış olduğu kredilerini bir bankada toplamak adına kredi kullandırılabilir. Kullandırılan bu kredi kapsamında bireyin diğer bankalarda mevcut durumda bulunan kredilerinin kapama bakiyeleri ve hesap bilgileri öğrenilerek ilgili kapamalar banka aracılığı ile hesaplara paralar gönderilerek yapılmaktadır. Bütün bunların sonucunda bireyin ödemeleri tek bir bankada toplandığından hem takibi açısından bireye kolaylık sağlamakta hemde kredi kullandırılan bankaya gerek müşteri kazanımı gerek ise faiz karşılığı verilen kredi sayesinde kar sağlamaktadır.

Borç Transfer Kredisi

Günümüzde bir çok banka tarafından sunulan bireylerin  diğer bankalarda bulunmakta olan borçlarını kapatmaya yönelik olarak kullandırdıkları bu krediler her bankada farklı isimler ile ve her bankada farklı faiz oranları ile kullandırılmaktadır. Bireyler kendilerine en uygun olan faiz oranlı bankayı tercih ederek diğer bankalarda dağınık bir halde bulunan ödemelerini tek bir banka altında toplayarak daha rahat bir şekilde ödemelerini yapabilmektedirler.

Tüm Borçlarınızı Kapatmak İse Hedefiniz Çözüm Biziz

Zaman içerisinde giderek artış gösteren nakit ihtiyaçlarınız sonucunda kendinizi borç batağının içerisinde bulabilirsiniz. Nasıl bu hale geldiğinizi anlamadan bir bakmışsınız ki borçlar üst üste geliyor. Ödeme gücünüzün yetersiz kalması neredeyse an meselesi ve artık başka yerlere borçlanma gibi bir şansınız da yok. Köşeye sıkışmış gibi hissetmeniz normal her ne kadar banka kurumlarının desteği ile bu durumdan kurtulurum diye düşünseniz de unutmayın ki borçlanması yüksek olan bir kişiye finans kurumları da direk olarak kapılarını kapatmaktadır. Eğer sizde tüm borçlarınızı kapatmayı hedefliyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz   işte aradığınız çözüm biziz.

Borç birleştirme kredisi ile borçlarınızı birleştirin

Hedef kitlesi olarak yalnızca gerçek kişilere hizmet vermek amacı ile kurulmuş olan danışmanlık firmamız sizlere mevcutta var olan bütün borçlarınızı kapatmak adına çözüm önerileri sunmakta üstelik bunları oldukça uygun faiz oranları ve masrafsız olarak yapmaktadır. Eğer sizde tüm borçlarınızı kapatmak istiyorsanız elinizde bulunan internetten sitemize giriş yaparak borçlanmanızın ne kadar tutarda olduğunu, isim, soy isim, cep telefonu gibi kişisel bilgilerinizi sayfanın alt kısmında yer alan iletişim portalına yazarak tarafımızdan dönüş bekleyiniz. Aynı gün içerisinde danışman arkadaşlarımız tarafından size dönüş sağlanacak ve durumunuz hakkında detaylı bilgiler alındıktan sonra çözüm yollarımız tarafınıza aktarılacaktır.


Bilgi: Borç Kapatma Kredisi Nedir? Hangi Bankalar Veriyor


 

Borç kapama şartları nelerdir öğrenin

Tercih ettiğiniz;

 – Senet üzerine imza alınması,

  -Adınıza kayıtlı taşınmaz bulunmakta ise bunun tarafımıza rehin verilmesi

-Anlaşmalı bulunduğumuz banka kurumları tarafından sizin adınıza toplam borç tutarınız kadar kredi çekme olanağımız yöntemlerinden herhangi bir tanesi ile borçlarınız tarafımızdan kapatılacaktır.

İlgili işlemi yapabilmek adına   tarafınızdan talep ettiğimiz toplam borçlanmanıza ait dokümanlar, kapama tutarlarına ait bilgiler ve borçlu olduğunuz yerlere ait ıban numaraları ile bankalarının isimlerini tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Bütün bunlardan sonra gerisini bize bırakın siz rahatınıza bakın. Tüm borçlarınızı ödeyerek sizin için yeni bir başlangıç yapıyoruz.

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Yorum Yazın
Yukarı