Senetle Kredi

Para Mı Lazım? Senetle Kredi İçin Bize Ulaşın

Borçlarınızı ödemekte güçlük mü çekiyorsunuz? Acil ihtiyaçlarınız için para mı lazım? Senetle kredi için bize ulaşın tüm maddi sıkıntılarınızı çözelim.  Çünkü firmamız senet karşılığında para veren yerler arasında en çok tercih edilen ve en çok kişinin nakit talebine cevap veren ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Pek çok kişi nakit sıkıntısı çektiği zaman kendine borç para verecek olan yerler aramakta olup bu konuda hizmet almak için senetle kredi veren yerlere başvurmaktadır. Firmamız da bu konuda hizmet veren yerler arasında bulunmakla beraber sunduğu olanaklar ile de sektörde ayrı bir yer tutmaktadır. Bahsi geçen maddi sıkıntılarını çözmek amacı ile bizi tercih eden kişilere vereceğimiz hizmete dair detaylar ise şunlardır

 

 1. Bizim kredi sürecimiz ihtiyaç olan paranın tutarına göre çeşitlilik göstermediği için firmamızdan alacağınız konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da ticari kredilerde alınacak olan komisyon oranı sabittir ve yüzde yirmi beş olarak belirlenmiştir.
 2. Yine kredi veren pek çok kuruluştan farklı olarak bizim firmamız vade süresini tespit konusunu müşterilerimize bırakmakta olup herkes ödeme yapabileceği tutarlara göre vade süresini belirlemektedir.
 3. Sektörde bulunan onlarca kredi danışmanlık firmasından en büyük farkımız ise bizden borç para alacak olan müşterilerimizi hiçbir şekilde tek senet yapmaya zorlamıyor oluşumuzdur. Vade sayısı kadar senet yapmakta olup her bir ödemede söz konusu olan senet müşterimize verilmekte ve bu şartlar dahilinde son derece güvenilir bir hizmet sürecine tabii olunacağı taahhüt edilmektedir.
 4. Firmamız bahsi geçen bu senetle kredi alma sürecinde ekstra güvence olması amacı ile hiçbir şekilde kefil talep etmemekte olup bu da bizi piyasada farklı kılan bir diğer özelliktir.
 5. Aynı şekilde pek çok firma kredi verme sürecinde kendilerine teminat olacak gayrimenkuller talep etmekte ve ipotek ettikleri bu malları ödeme bittikten sonra sahiplerine iade etmektedir. firmamız ise bahsi geçen bu sıkıntılı sürece hiçbir şekilde girmemekte ve teminat olarak gayrimenkul talep etme uygulamasını şirket politikasına dahil etmemektedir.

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Meral dedi ki:

  Merhabalar komisyonla kredi verilir demişsiniz babamın ameliyatı için 50000 bin TL’ye ihtiyacımız var konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler…

 2. Ferdi dedi ki:

  Acilen 20 bin liraya ihtiyacım var 2 bin lira maaşla ssk lı çalışıyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Doğan dedi ki:

  Kredi için yardımcı olurmu sunuz?
  Aylık 1300 TL öderim

 4. NEBAHAT dedi ki:

  Acil senetle 10000 tl ihtiyacım var çalışıyorum taksitler halinde öderim. İstanbulda yaşıyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 5. ismail dedi ki:

  Merhaba Maaş yüksek talebim düşük 15000 TL 3 yıldır aynı firmadayım sigortalıyım cvp bekliyorum

 6. harız dedi ki:

  Ben Ziraat Bankasından babamın emekli maaşını alıyorum geçen sene maaşıma mahsuben kredi çektim ikinci bir krediyi alamıyorum nedeni kredi kartı ödemelerimde aksaklık olduğu için kredi notumda düşüş olduğundan.Ayrıca bir reklam ajansında maaşlı olarak çalışıyorum emekli maaşı aldığım için sigortasız çalışıyorum ama aylık 1200 TL maaşım var.Şehir dışında üniversitede okuyan oğlum var malum masrafı çok bu yüzden çok sıkıştım ve elim kolum bağlandı acil nakit 12000 TL’ye ihtiyacım var ayda 300-350 TL ödeyebilirim.Umarım derdime çare bulabilirim. Şimdiden teşekkürler.

 7. polat deniz dedi ki:

  Ankara’da bir devlet üniversitesinde uzman olarak çalışıyorum. Ortalama 4000 tl aylık gelirim var. Tüketici kredisi ile kredi kartı borçlarımın tamamını kapatmak için acil 150000 TL borç para ya da krediye ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

 8. K.tulin dedi ki:

  Acil 20000tl ihtiyacım var nasıl ulaşırım ilgili kurumlara

 9. Acil para lazım öğrenciyim dedi ki:

  Öğrenciyim çok acil para lazım. Acilen 4000 tl ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim?

Yorum Yazın
Yukarı