Senetle Kredi

3+1 Senetle Daire İlanları

Ev fiyatları bir hayli yüksek oranlarda seyrederken kendi kendine yeterek ev alam imkanı bulamayan kişiler bu konuda destek alma amacı ile bankaların konut kredisi olanaklarına başvurmakta, bankalar da kredi verme sürecinde bir hayli seçici davrandıkları için oldukça fazla sayıda kişi bankalar tarafından geri çevrildiklerinden dolayı ev sahibi olabilmek adına daha farklı çözüm olanakları aramaktadır. Bu noktada ise bahsedilen durumdaki kişilere ev alma olanağı sunan, senetle ev satışı yaparak pek çok kişiye hizmet veren siteler varlığından söz ettirmekte, bankalardan hizmet alamayan ya da almak istemeyen kişiler bu sitelerde bulunan, hemen hemen her ihtiyaca yönelik, 4+1, 3+1, 2+1, 1+1, stüdyo tipi, dubleks ya da tripleks evlerden kendilerine ne uygun olanını tercih etmektedirler.

Bilgi: Senetle Ev Nasıl Alınır?

Eğer biz de bankalardan hizmet alamıyor ya da almak istemiyor isek bahsedilen siteler üzerinden istediğimiz özelliklere sahip evleri senet karşılığında alma olanağına sahip olmaktayız. Bu konuda en çok tercih edilen evler 3+1 evler olduğu için, adı geçen sitelerde bulunan ilanların çoğu 3+1 daire ilanları olmaktadır.

Bu konuda senetle ev ilanı bulabileceğimiz siteler arasında,

  1. SENETLE EV adlı site bulunmakla beraber söz konusu bu sitede hemen hemen her keseye ve her türlü ihtiyaca uygun olarak verilmekte olan pek çok eve bulunmakta bu evler arasında; tamamı senetle verilenler ve  bir kısmı peşin bir kısmı senetle ödenecek olanlar bulunmaktadır. İlanlarda bulunan ev seçenekleri arasında ise prefabrik evlerden villalara kadar oldukça geniş yelpazede bulunan evler yer almaktadır. En sık ilana çıkan evler arasında ise aileler tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan 2+1 ya da 3+1 evler bulunmaktadır.
  2. TAKSİTLE EV sitesi de bu yönde hizmet vermekte olan bir site olmakla beraber adı geçen site üzerinden yine tamamı senetle ödenecek nitelikte ya da bir kısmı senetli bir kısmı peşin olarak ödenecek her türden ev bulunmaktadır. Bahsedilen bu site incelendiği zaman en çok satışa sunulan evler arasında yine 3+1 ya da 2+1 evler olduğu görülmektedir.
Kategori: Senetle Araba

Benzer Konular

Wowwo Senetle Vasıta – Araba Nasıl Alınır?

Wowwo Senetle Vasıta – Araba Nasıl Alınır?

Araç almak günümüz şartlarında artık bir lüks olmaktan çıkmış tam tersi son derece zaruri bir...

Senetle Motor Alınır Mı?

Senetle Motor Alınır Mı?

Hepimiz yaşantımızın idamesi ve geleceğimize yatırım yapmak için  bazı isteklerimizden, tutkularımızdan vazgeçerek ev, araba v.s ...

Peşinatsız Senetle Taksitli Araba Satan Galeriler

Peşinatsız Senetle Taksitli Araba Satan Galeriler

Arabaların artık lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç olduğu zamanlardayız çünkü hepimizin hayatı bir yerlere yetişme...

Yorum Yazın
Yukarı