Senetle Kredi

Toplam Borcunuzu Söyleyin Biz Sizin Yerinize Ödeyelim

Ülkemizde artık borçsuz insana rastlamak pek mümkün değil maalesef. İçerisinde bulunduğumuz sosyal,ekonomik şartlar doğrultusunda giderek geriye giden bir gelir düzeyimiz söz konusu. Asgari ücret tutarının bir evi geçindirmeye yetecek miktarda olmayışı ve neredeyse nüfusumuzun büyük bir çoğunluğunun çalıştığı iş yerlerinde asgari ücret üzerinden ücretlendirilmesini de göz önüne alırsak,maddi destek almadan ihtiyaçlara cevap vermenin ne denli mümkün olmadığını gözlemleriz. Hal böyle olunca biz bireylerin nakit destek sağlamak amacı ile başvuruda bulundukları kurumlardan başlayarak borçlanmanın her geçen gün giderek artması sonucunda, üzerine elimizde bulunan gelir düzeyinin neredeyse hiç birini geri ödemeye yetmemesi de eklenince borçlanma katsayısı giderek artmaktadır. Ödenemeyen borçlar çığ gibi büyürken bizler maalesef yeni çareler arama yoluna gideriz.

Borçlarınızı  Kapatıyoruz

Artık dert değil! Çünkü biz varız! Bütün borçlarınızı ödemek için kurulduk. Bunun için buradayız. Biz kredi danışmanlık firması olarak hizmet vermeye başladığımız 1990 yılından bu yana bir çok kişinin borçlanmasına çözüm yolu olduk. Sizde gelin mevcutta var olan tüm borçlanmanızı bize dökümleri ile birlikte getirin,dağınık olan geri ödemesinde güçlük çektiğiniz bütün borçlarınızı toplayalım. Toplam bir maliyet çıkarttıktan sonra borçlu olduğunuz banka ve kurumlardan toplam borç kapama bakiyenizi ve hesap numaralarını öğrendikten sonra tek tek borçlarınızı kapatalım. Sizin adınıza toplam ödediğimiz bakiye üzerine kendi danışmanlık ücretimiz de ekleyerek tarafınıza bir senet sunalım.

Kendimizi garanti altına almak kaydı ile imzanıza sunduğumuz bu senet doğrultusunda size uygun ödeme seçenekleri ile bir ödeme planı oluşturalım. Diyelim ki borçlanmanızın hepsi 30.000 TL tutmuş olsun, bizim danışmanlık ücretimiz de 3.000 TL olarak hesaplansın 33.000 TL üzerinden imzalattığımız senet için size 48 ya yada 60 aylık vade imkanları ile aylık ödemeleri 688-TL  yada 550-TL tutarında geri ödeme olanakları sağlayarak sizi borçlarınızdan kurtaralım.

Tabii bütün bunları yapabilmemiz için öncelikle size ulaşım sağlamamız gerekmektedir. Gelin tanışalım. Bizim sizi tanımak adına ulaşabilme şansımız olmadığından internet sitemiz üzerinden siz bize ulaşın. Kendinizi tanıtır nitelikte ve talebinizi anlatır doğrultuda bir yorum bırakın ve size dönüş sağlayabileceğimiz bir mail adresi yada cep telefonu numarası bırakın. Arkadaşlarımız size dönüş yapsınlar ve ortak bir paydada çözüm yolu bulalım. Biz size borçlarınızı kapatma sözünü veriyoruz. Yeterki siz isteyin.

Borçlarınızı Biz Ödeyelim

Günümüzde internette veya yolda giderken sık sık denk gelebileceğiniz borcunuzu biz ödeyelim şeklindeki ilanlarına hemen hemen hepimiz denk geliriz. Üstelik bu ilanlar gözümüze çarptığı zamanlar hep acil nakit ihtiyacımız olan zamanlardır. Hayatımız hep dört dörtlük sürmemekte inişli çıkışlı yokuşlar da olmaktadır. Eğer bir türlü borçlarınızdan kurtulamıyorsanız bu kurumlar sizi bir nevi banka görevi görecektir. Karşılıklı şeffaflık önemlidir.

Bunların çalışma şekline geldiğimizde bunlara direkt gidip çalıştıkları yerleri bulunmamakta bunları ulaşmak bir hayli araştırma sonrasında olmaktadır. İnternet sitelerine yorum olarak yazabilir yada oradaki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Böylelikle onlar sizi ulaşacaklardır. Ancak karşılıklı görüşmeden, şartları okumadan kesinlikle hiçbir şey imzalamayınız.

Biz Kredi Çekelim Siz Ödeyin

Şimdilerde borçlarınızdan kurtulma için başka bir yol ise biz kredi çekelim, siz ödeyin diyen bir başka kuruluşlardır. Bunlar sizler adına kredi çekmekte sizler gidip bunlara aylık vade olarak ödeme yapmaktasınız. Nasıl bir bankadan çektiğiniz krediyi ay sonu veya vadesi gelince ödüyorsanız bunda da sistem aynıdır. Başka çalışma şekilleri ise bankaya aracı koyarak sizin kredi notunuzu düzeltiyorlar. Kötü sicilim var ve kredi çekemiyorum diyorsanız bu yola başvurabilirsiniz. Bakıldığında fazlaca risk içermeyen bir yoldur. Ancak bu işlem sonucunda kişiler fazlaca faiz oranı uygulamaktadır.

Ayrıca kredi kartı ve banka kredisi borcunu ödemekte sıkıntı çekenler için bir başka yol ise senetle kredi veren kişilerden nakit alabilirsiniz. Bunlardaki asıl amaç kredi kartı ödemelerinizde gecikme olmaması ve kredi notunuzun düşmemesidir. Biliyorsunuz ki bankalar artık yeni sisteme geçmiş olup kredi not sistemine geçilmiştir. Buna göre artık kredi vermektedirler. Bundan dolayı kredi notunuz düşmemesi için gerek biz kredi çekelim, siz ödeyin diyen komisyoncular gerekse senetle kredi almak oldukça mantıklı bir yoldur.

Bu kurum ve kuruluşlara tamamen güvenmemeniz, telefondan veya internetten kimlik bilgilerinizi veya gelir belgenizi göndermemelisiniz. Aldığınız krediler yani paralar karşılığında size senet imzalatıp olup mutlaka senetleri imzalamadan kontrol etmelisiniz. Yasal olmayan hiçbir işlem yapmadıkları gibi size istediğiniz şekilde esnek ödeme takvimi de sunmaktadırlar.

Benzer Konular

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Flaş Kredi Başvurusu-İletişim -Telefon -Yorum -Şikayet

Flaş Kredi Başvurusu-İletişim -Telefon -Yorum -Şikayet

Kredi almak isteyen kişilere hizmet vermekte olan pek çok farklı yer mevcut olmak ile beraber...

Peşinatsız Kredi Kartsız Cep Telefonu

Peşinatsız Kredi Kartsız Cep Telefonu

Teknoloji dur durak bilmeden hızla ilerliyor ve ilerlemeyi gözle görülür anlamımızı sağlayan örneklerden birisi de...

Kredi Danışmanlık Hizmeti Veren Firmalar

Kredi Danışmanlık Hizmeti Veren Firmalar

Hayatımızın en büyük yapı taşı şimdilerde krediler. Ancak o kadar çok hayatımızın merkezindeler ki kurtulmaya...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Cihan dedi ki:

  35 bin lira borcum var ayrı ayrı bankalarda lütfen yardımcı olun hepsini kapatmak istiyorum

 2. Cengiz dedi ki:

  Emekliym ve ayrıca sigortalı bir şekilde çalışıyorum 1650 lira emekli maaşım ve 1300 lira da maaş bordrosu sunabilirim.1 tane konut kredim ve 2 tane ihtiyaç kredim var . sicilim kötü olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. İhtiyaç kredilerimin biri 3000 tl diğeri ise 6000 tl borç tutarı var. Bununla birlikte 2 tane kredi kartı ve ufak tefek borçlarımla 20.000 tl krediye ihtiyacım var. Komisyonunuzu nasıl alıyorsunuz en yakın zamanda geri dönüş yapmanızı bekliyorum

 3. özay dedi ki:

  toplam 25.000tl borcum var. Lütfen bu konuda bana acilen ulaşın

 4. Ahmet dedi ki:

  İyi günler, İZMİR ‘de ikamet ediyorum. Emekliyim. Ziraat Bankası ‘ndan 2.100 TL. maaş alıyorum. Ayrıca, 750 TL. kira, 1500 TL. civarı zirai gelirim var. Yılın bazı aylarında zirai gelirim 2-3 katına çıkmaktadır. (10 dönüm, meyve ve zeytinliğim var) Bankalarla kefaletten dolayı borç ödeyelim derken, kendi borçlarımı da ödeyemez oldum. Ve avukatlık duruma düştüm. Şu an bütün borçlarımı avukatlarla yapılandırdım ve düzenli ödüyorum. Aksama yok. Bu borçlarımın bir kısmını defaten ödemek istiyorum. Zira çıkan yasa gereği, ciddi bir faiz indirimi ve faiz silme affı var. 30.000 TL.’ye ihtiyacım var. (Daha fazla da olabilir) Aylık 1.000 – 1.300 TL. ödeyebilirim. Nasıl yardımcı olabilirsiniz…?

 5. Aykut dedi ki:

  Acil 180000 tl lazım yardımcı olurmusunuz cok acil

 6. Kadriye dedi ki:

  Banka kredisi çekemiyorum. Banka bireysel kredilerimi ödeyemiyor um. Borç kapatma kredisine acil ihtiyacım var.

 7. Ahmet dedi ki:

  75 bin tl ihtiyacım var Devlet memuruyum Ankara.3000 tl maaş alıyorum.

 8. Ali dedi ki:

  Öncelikle hayırlı işler. Allah kimseyi zor durumda bırakmasın inşallah. Ben memurum 4000 bin lira maaş alıyorum. 100 bin lira toplam borcum var. Yardımcı olabilirmisiniz

Yorum Yazın
Yukarı