Senetle Kredi

Ttnet Kullananlara Kredi Verilir ( FATURALI HATTA KREDİ)

Her geçen günde yeni özelliklere sahip telefonlar çıkmakta, cep telefonu kullanımı bu kadar arttığı için talebi karşılayabilmek içinde telefon satan işletme sayısı da otomatikman artmıştır. Bu cep telefonu satıcıları size borç para temin etme noktasında da yardımcı olabilirler.

Yani nakit para ihtiyacınız oluştu, kredi notunuz uygun olmadığı veya gelir durumunuzu belgelendiremediğiniz için bankalardan ihtiyaç kredisi kullanamayacak bir durumdasınız. Bankalara alternatif bir finans bulma aracı olarak Ttnet faturalı hattınızı kullanarak borç para alabilirsiniz. En az 6 aydır kullanmakta olduğunuz sizin adınıza kayıtlı olan Türk Telekom Sabit hattınız varsa taksitleriniz faturalarınıza gelecek şekilde nakit temin edebilirsiniz. Herhangi bir tanıdığınızı da kefil olarak göstermek zorunda kalmazsınız. Sistemin işleyişinde herhangi bir güvensizlik söz konusu değildir.

FATURALI HATLARA KREDİ VERİLİR

Cep telefonu satan mağazalar kredi kartı kullanmaksızın bireylere tutarı senetlere bölerek vadeli olarak satış yapmaktadırlar. Bununla birlikte eğer bir faturalı hattınız varsa ve en az 6 aydır bu hattı kullanıyorsanız bu faturalı hattınız üzerinden cep telefonu satın alabildiğiniz gibi  size nakit para sağlama anlamında da yardımcı olabilmektedirler. Üstelik bu parayı vadelere bölerek ödeyebilirsiniz. Cep telefonu satan işletme nakit para ihtiyacınız tutarınca faturalı hattınız üzerinden cep telefonu satışı yapmakta, ilgili telefon tutarını 24 ay veya 36 ay vadeye bölmektedir.

Daha sonra satış yapıldığı gösterilen telefonu kutusu bile açılmadan geriye almaktadırlar.  Nakit paranın içerisinden kendi komisyonlarını alarak parayı size kredi olarak vermekteler. Böylece sizde telefon faturanıza ek olarak gelecek şekilde, yani vadeli olarak ihtiyacınız olan borç parayı almış oluyorsunuz.

 

Mesela 3.000 TL nakit paraya ihtiyacınız var diyelim. Telefoncu size 3.000 ile 4.000 TL tutarında faturalı hattınız üzerinden telefon satmış gibi göstermektedir. Bunu da 24 ay veya 36 ay vadeli olarak size kredi olarak vermektedir. Daha sonra sizden telefon 2.400 TL’ye geri alınmaktadır, 600 TL’lik kısım cep telefonu satıcısının komisyonu olmaktadır. Böylece sizde nakit para ihtiyacınızın 2.400 TL’sini karşılamış üstelik vadelerle de geri ödeme imkanı yakalamış oluyorsunuz. Cep telefonu satan işletmenin karının oldukça yüksek olmasına rağmen eğer acil nakit paraya ihtiyacınız varsa sizin içinde bir çözüm kapısı olabiliyor.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Bir kimsenin ödemeye ya da yapmaya borçlu olduğu şeyi göstermek üzere imzalayıp ilgiliye verdiği belge...

Avukatlık Olanlar için Kredi

Avukatlık Olanlar için Kredi

Biz bireylerin temel ihtiyaçları haline gelen krediler artık hayatımızın tam ortasında yer almaktadır. Neredeyse kredi...

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok firma ya da kurum bünyesinde milyonlarca kişi çalıştırmak ile...

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Para sıkıntıları yaşamak hemen hemen herkesin başına gelmekte olan son derece normal bir süreç olsa...

Türkcell Kredi Başvurusu ile Nakit Kredi Çekme

Türkcell Kredi Başvurusu ile Nakit Kredi Çekme

Parasızlık çeken ve bu sebepten dolayı da ödemesi gereken borçlar ile gidermesi gereken ihtiyaçlar birikmekte...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Mehmet sert dedi ki:

    10 milyar kredi

Yukarı