Senetle Kredi

Türkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi Çekme

Kredi almak için talepler her geçen gün daha da arttıkça bu noktada sunulan seçenekler de çeşitlenmekte ve son zamanlarda en çok dikkat çeken uygulama Türkcell faturalı hatta nakit kredi çekme olmaktadır. Bilindiği üzere bankalar artık kredi alma sürecini iyice yokuşa sürmekte ve kendi şartlarına uygun olmayan kişilere kati bir şekilde ret cevabı vermektedirler. Söz konusu olan bu şartlar arasında sigortalı bir işte çalışmak, düzgün bir maaşa  sahip olmak ve bu maaşı belgeleyebilmek, başka hiçbir bankaya kredi borcunun olmaması, icra takibinde olmamak ve hacizli olmamak, kredi notunun yeterli bir seviyede olması, sicilin düzgün olması, kara listede bulunmamak ya da buna benzer pek çok farklı durum bulunmaktadır. Tüm bu belirtilen özelliklerin hepsini taşımak günümüz ekonomik şartları dahilinde gerçekten son derece zor olmakta bu nedenle de milyonlarca kişinin bankalar ile ilişiği kesilmektedir.

Faturalı Hatlara Nakit Kredi

Bahsi geçmekte olan kişilere kredi hizmeti sunmakta olan oldukça fazla yer ya da kişiden bahsetmek mümkün olmak ile beraber bunlar arasında son zamanlarda en çok dikkat çeken ve en çok kişinin tercih ettiği seçenek Turkcell hatta kredi çekmek olmaktadır.

Faturalı Türkcell Hattıma Kredi Çekmek İstiyorum

türkcell faturalı hatta nakit kredi çekme

Eğer mevcut olan para sıkıntınızı faturalı hattınız üzerinden kredi alarak giderme kararında iseniz bu aşamada size tavsiye edeceğimiz ilk şey kendi çevrenizde ufak bir araştırma yaparak anlatılmakta olan hatta kredi hizmeti vermekte olan bir Türkcell bayisi tespit etmenizdir. Günümüzde nerede ise pek çok bayi bu hizmeti vermekte olup kendinize uygun bir yer bulmanız çok da zor olmayacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli husus normal şartlarda kredi alabilecek yerler ile iletişime geçmeye çalışmanızdır. Çünkü bu sistem dahilinde alınmakta olan komisyon oranlarının tespiti tamamen telefoncunun kendi kararı olmakta ve aşamada birçok yerin fahiş tutarlarda paralar talep ettiği de bilinen bir durum olma özelliği taşımaktadır.

Kendinize uygun ve makul şartlar dahilinde hizmet vermekte olan bir bayi tespit ettikten sonra gönül rahatlığı ile kredinizi alabilirsiniz.

Turkcell Hattıma Nasıl Kredi Alabilirim?

Bu aşamada merak edilmekte olan bir başka konuda hat üzerinden kredinin nasıl veriliyor olmasıdır. Oldukça farklı ve yeni olan bu sistem son derece dikkat çekici olmak ile beraber pek çok kişi tarafından da anlam verilmemekte ve bu nedenden dolayı hatta ek kredi sistemi ile alakalı bilgi edinmek istemektedirler. Bu sebepten dolayı Turkcell kredi çekme işlemi bilmeyen ve mera eden kişiler için bilinmesi gereken bazı detaylar şu şekilde olmaktadır.

Turkcell Faturalı Hattan Para Çekme

a. İlk aşamada yazımızın başında da anlatıldığı üzere makul ve uygun şartlarda aynı zamanda da sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir Turkcell bayisi tespit edip mevcut olan para sıkıntımızı detayları ile aktarmamız gerekmektedir. Bizi dinleyen ve kredi verecek olan telefon bayisi elinde mevcut olan seçenekleri paylaşmaya ve seçimize sunmaya başlayacaktır.

b. Bu noktada seçimimize sunulmakta olanlardan kasıt adı geçmekte olan GSM operatörlerine ait olan faturaya ek cihaz kampanyaları olmaktadır. Bu noktada talep ettiğimiz paraya en yakın fiyatta olan cihazı tercih etmemiz gerekmektedir. Çünkü alacağımız kredi o cihazın fiyatı üzerinden değerlendirilecek ve tarafımıza teslim edilecektir.

c. Kendimize en uygun ve en faydalı olacak seçeneği belirledikten sonra bu aşamadaki söz konusu cihazı cep telefonu faturamıza ek olarak ödemek sureti ile tarafımıza satılmasıdır. Başka bir deyiş ile Turkcell’a ait olan cihaz kampanyaları kapsamında bir telefon ya da benzer bir ürün satın almamız mevzu bahistir.

ç. Daha sonra elimize geçmiş olan bu sıfır, hiç kullanılmamış hatta kutusu dahi açılmamış olan cep telefonunu işlem yapmakta olduğumuz bayi bizden satın alacaktır. Bu sayede elimize toplu şekilde nakit para geçecektir.

d. Bu aşamada bilinmesi gereken son derece önemli bir detay mevcut olmakta o da faturamıza yansıtılarak ödememiz gereken paranın elimize geçecek paradan daha fazla olmasıdır. Aradaki bu fark telefoncunun komisyonu olmak ile beraber talep ettiğiniz paraya ya da hizmet alacağınız telefoncuya göre farklılık gösteren bir süreç olacaktır.

Konu ne hakkında:

    faturalı hatta kredi

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2018

Komisyonla Kredi Çekme 2018

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Sosyal Medya İletişim
Yukarı