Senetle Kredi

Türkcell Kredi Başvurusu ile Nakit Kredi Çekme

Parasızlık çeken ve bu sebepten dolayı da ödemesi gereken borçlar ile gidermesi gereken ihtiyaçlar birikmekte olan kişilerin aklına ilk gelen çözüm yolu bankalar olsa da kimi şartlar altında bu yerler ile iş yapmak mümkün olmamaktadır. Bu durumda daha başka çözüm yolları aramak gerekmekte ve faturalı hat kullanan kişilerin imdadına Türkcell kredi başvurusu ile nakit kredi çekme seçeneği yetişmektedir.

Turkcell Kredi Çekme

Bankalardan kredi almak son derece faydalı ve kullanışlı aynı zamanda da oldukça kullanışlı bir uygulama olsa da söz konusu bu yerler mevcut olan kendi politikaları doğrultusunda belli başlı şartlar koymuş olup bunlara uygunluk göstermeyenleri ne yazık ki müşteri olarak kabul etmemekte ve hizmet vermemektedir. Bahsi geçmekte olan bu şartlar arasında kredi notunun yeterli seviyelerde olması, finansal sicilin düzgün olması, kara listede isim bulunmaması ya da bu listeden isimlerin silinmesinin üzerinden en az beş yıl geçmiş olması, mevcut olan gelirin talep edilmekte olan kredinin taksitini ödeyecek seviyede olması ve be gelirlerin bir belge ile sabitlenebilmesi, başka bankalara ya da finansal kuruluşlara kredi borcunun olmaması, icra takibi ya da hacizli borçların olmaması, banka tarafından talep edilen belgelerin hepsinin sunulabilmesi ve buna benzer daha başka şartlardır. Ancak günümüz ekonomik şartlarında anlatılmakta olan bu şartların hepsini taşımakta olan kişilerin sayısı son derece az olmakta ve bu durum da banka harici yerlerden kredi çekme ihtiyacını oluşturmaktadır. Bu ihtiyaca cevap olarak doğmuş olan sistemlerin başında da faturalı hatta kredi olanağı gelmektedir.

Faturalı Hatlara Nakit Kredi

Türkcell Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Son zamanlarda sıklıkla duymakta olduğumuz bu seçenek sık sık tercih edilmek ile beraber nasıl bir işleyiş sistemi olduğuna dair bilinmesi gereken detaylar aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

a. İlk aşamada bu tarz hizmetler veren bir telefon bayisi tespit ederek gittiğimiz bizden öğrenmek istedikleri ilk bilgi ne kadar bir paraya ihtiyacımız olduğu doğrultusunda olacaktır.

b. Söz konusu olan bu bilgi ışığında bize belli başlı özelliklere sahip olan birkaç cihaz sunacak ve bunlar arasından maddi olarak talep ettiğimiz tutara en yakın fiyata sahip olanı seçmemizi isteyecektir.

c. Biz seçimimizi yaptıktan sonra hizmet almakta olduğumuz telefoncu tercih ettiğimiz cihazı faturalarımıza ek olarak ödenecek şekilde bize satacaktır. Bu durumu daha net açıklamak gerekir ise Türkcell operatörünün cihaz kampanyaları kapsamında hizmet almamız sağlanacaktır.

ç. Daha sonra söz konusu olan bu cihaz daha kutusu dahi açılmadan ve satın alır almaz telefon bayisi tarafından bizden geri alınacak yani bu cihazı telefoncuya satmamız mevzu bahis olacaktır. Bu yöntem ile elimize taksit taksit ödeyebileceğimiz ve talep ettiğimiz miktarda nakit para geçecektir.

d. Bu aşamada bilinmesi gereken önemli bir detay da faturamıza yansımakta olan tutarın elimize geçecek paradan daha fazla olmasıdır. Başka bir deyiş ile ödeyeceğimiz paradan daha düşük bir meblağ elde etmemiz söz konusu olmaktadır. Bunun sebebi ise hizmet aldığımız Türkcell bayisine ödememiz gereken bir komisyon olmasıdır.

 Turkcell  Nakit Kredi Olanağı

Faturalı hatta kredi olanağı kapsamında hizmet alınabilecek yerlerden biri de Türkcell GSM operatörüne ait olan bayiler olmaktadır. Ülkemizin tek yerli ve aynı zamanda da en çok tercih edilen firması olan Türkcell’e ait olan oldukça fazla sayıda telefon bayisi mevcut olmak ile beraber bu aşamada en önemli olan nokta söz konusu hizmeti sunmakta olan yerleri tespit edebilmektir. Bu iş çok da zor olmayıp nerede ise her mahallede faturalı hatta kredi veren yerlere ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli husus düzgün komisyon oranları ile çalışan yerler tespit edebilmektir. Çünkü söz konusu olan bu iş herhangi bir standarda ya da denetleme mekanizmasına bağlı olmaksızın tamamen telefoncuların tercihine bağlı olmaktadır. Bu nedenle bazı yerlerin nerede ise sattıkları cihazın yarı fiyatı kadar kesinti yapıyor olması bilinen durumlar arasında yer  almaktadır.

Bu durumun dışında Türkcell hatta kredi çekme sistemi son derece güvenilir ve çözüm odaklı olmakta ve para sıkıntısı olan herkese tavsiye edilmektedir.

 

Konu ne hakkında:

    turkcell nakit para
Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Bir kimsenin ödemeye ya da yapmaya borçlu olduğu şeyi göstermek üzere imzalayıp ilgiliye verdiği belge...

Avukatlık Olanlar için Kredi

Avukatlık Olanlar için Kredi

Biz bireylerin temel ihtiyaçları haline gelen krediler artık hayatımızın tam ortasında yer almaktadır. Neredeyse kredi...

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok firma ya da kurum bünyesinde milyonlarca kişi çalıştırmak ile...

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Para sıkıntıları yaşamak hemen hemen herkesin başına gelmekte olan son derece normal bir süreç olsa...

Hemen Para Getiren Dua

Hemen Para Getiren Dua

Hayatımızın akışı içerisinde maddi sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmamız pek çok kişinin başına sıklıkla gelmekte...

Sosyal Medya İletişim
Yukarı