Senetle Kredi

Kredi Notuna Göre Kredi

Bazı dönemlerde gelir gider dengemiz bozulabiliyor. Evdeki hesap bir türlü çarşıya uymaz. Saatler boyu durmaksızın çalışırsınız ama elinize geçen gelir ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaya bir türlü yetmez. Beklenmeyen harcamalar, eğitim masrafları yada tatil masrafları bir anda üst üste gelerek tüm ödeme dengenizi alt üst edebiliyor. Eğer yaptığımız harcamalara dikkat etmeyip kredi kartınıza fazla yüklendiyseniz bir dönem sonra borç sarmalı içerisine girmiş olabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyemedikçe üzerine yükselen faizler de borçlarınızın gün ve gün artmasına sebep olabiliyor. Tek bir seferde  borçlarınızı ödeyebilecek miktarda bir para arayışı içerisinde misiniz?

Kredi Notunuza Göre Kredi Çekin

İlk aklınıza gelen bankadan kredi çekmek oldu tabiki. Herhangi bir bankaya kredi çekmek için başvurduğunuzda banka sistemden kredi notunuza bakarak ihtiyacınız olan krediyi kredi notunuzun düşük olduğu için size veremeyeceklerini  söylemiş olabilir. Banka eğer istedikleri kredi puanına sahip değilseniz bu şekilde direk kredi başvurunuzu reddedecektir. Ya da banka kredi kullandırmak için bir sürü evrak isteyecektir. Bu evraklardan en önemlisi bir yerde çalışıyor olduğunuzu belgelemeniz yani düzenli gelirinizi belgelendirmenizdir. Eğer düzenli bir geliriniz veya işiniz yoksa, beklenmedik bir işsizlik dönemi içerisindeyseniz banka kredi başvurunuzu olumsuz değerlendirecektir.

Banka haricinde nereden kredi çekerim diye düşünüyor musunuz? Gelirinizi belgelendiremiyorsunuz ama kredi ihtiyacınız mı var? Bu tarz acil nakit para ihtiyaçlarınızda kredi almanız imkansız değil. Bankadan alamadığınız krediyi sizin yerinize çekip bunu istediğiniz şekilde kullanmanız için size senet karşılığında kredi olarak veriyoruz. Aslında bizden alacağınız kredinin de banka kredisinden hiçbir farkı yok. Gene kullandığınız borç üzerinden alınan bir faiz bedeli var, gene borcunuzu  banka kredisinde olduğu gibi vadeli olarak ödemek isterseniz vadelere bölerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde banka dışında kredi kullanabilmek sizin için gayet iyi bir fırsat olabilir. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun size senetle kredi verebiliriz.

 

Ayrıca borç ihtiyacınız olan miktar ve  geri ödeme noktasında anlaştığımız takdirde kredi vermek için öyle bankaların istediği gibi bir sürü evrakta istemiyoruz. Sadece senetlere teminat noktasında eğer bir gayrimenkulünüz varsa senetlerin vadesi bitene kadar onu ipotek altına alabiliriz. Siz senetleri vadesinde ödeyerek kredi borcunuzun toplam tutarını ödediğiniz zamanda gayrimenkülünüz üzerinde ki ipoteği hemen o gün kaldırıyoruz.

Eğer banka kredisi alamamanızın sebebi kredi notunuzun düşüklüğü değil Merkez Bankası kara listesinde olmanızsa da endişe etmenize gerek yok. Merkez Bankası kara listesindeyseniz bile size senetle kredi kullandırabiliriz, sadece senetinize güvence olarak bir adet kefil bulmanızı istiyoruz.

Eğer  ödemelerinizi  aylık vadelere bölerek yapmak istiyorsanız toplam senet miktarını aylık ayrı ayrı senetlere bölebiliriz. Böylece her senet dönemi ödemenizi yaptıktan sonra size senetinizi iade ediyoruz.

Kategori: Banka Kredileri

Benzer Konular

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Senet Kırdırma Ne Demek? Nasıl Yapılır?

Bir kimsenin ödemeye ya da yapmaya borçlu olduğu şeyi göstermek üzere imzalayıp ilgiliye verdiği belge...

Avukatlık Olanlar için Kredi

Avukatlık Olanlar için Kredi

Biz bireylerin temel ihtiyaçları haline gelen krediler artık hayatımızın tam ortasında yer almaktadır. Neredeyse kredi...

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Yemek Kartlarını Nakite Çevirme KIRDIRMA

Ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok firma ya da kurum bünyesinde milyonlarca kişi çalıştırmak ile...

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası, Adım Adım Anlatıyoruz

Para sıkıntıları yaşamak hemen hemen herkesin başına gelmekte olan son derece normal bir süreç olsa...

Hemen Para Getiren Dua

Hemen Para Getiren Dua

Hayatımızın akışı içerisinde maddi sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmamız pek çok kişinin başına sıklıkla gelmekte...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Halil dedi ki:

    Benim işlerim pek iyi gitmedi bankadan 30 bin TL kredi çektim hiçbir ay geciktirmedim halen ödemeye devam ediyorum ama istediğim krediyi vermek için 1 seneye yakın ödemem gerekiyormuş turizm ile uğraşıyorum acil 60 bin TL ye ihtiyacım var bunun yarısı ile borcumu kapatmak istiyorum net belgelenebilir 3.500 TL maaşım var turizm şirketi olduğu için ekstra primlerim var
    Acil yardımcı olur musunuz

Yorum Yazın
Yukarı