Senetle Kredi

Faturalı Hatlara Nakit Kredi

Kredi almak hemen hemen herkesin ihtiyacı olmak ile beraber artık bu hizmet yalnızca bankaların tek elinde olmaktan çıkmış son zamanlarda en çok tercih edilen ve adını en çok duyuran uygulama ise faturalı hatlara nakit kredi olanağı olmaktadır. Bu sebepten dolayı bahsi geçen uygulamadan faydalanmak isteyen ya da bu konuyu merak eden kişiler için faturalı hatta kredi sistemi ile alakalı bilgi vermek faydalı olacaktır.

Bankalar kredi almak için akla ilk gelen yerler olmak ile beraber talep ettikleri özelliklerin tümünü taşımak pek çok kişi için gerçekten de son derece zor olmaktadır. Bu durum kredi almak istemekte olan milyonlarca kişiyi mağdur etmekte kendilerine çözüm sunacak başka yerler bulma konusunda arayışa itmektedir. Bu arayışlara cevap vermek amacı ile ortaya çıkmış olan faturalı hatta ek kredi imkanı ise son derece faydalı ve çözüm odaklı bir uygulama olmakta ve oldukça fazla sayıda kişinin para sıkıntısını çözmektedir.

 

Eğer siz de bankaların dayatmakta oldukları koşullardan sıkıldı iseniz ve bahsi geçmekte olan bu kredi olanağından faydalanmak sureti ile mevcut olan para sıkıntınızı çözmek istiyorsanız ilk aşamada bu hizmeti vermekte olan telefon bayileri ile alakalı açıklama yapmak faydalı olacaktır.

  1. Bahsi geçmekte olan bu sistemin temelini GSM operatörlerinin faturalı hatta ek olarak cihaz verme kampanyaları oluşturmaktadır.
  2. Bu sistemden faydalanmak isteyen kişilerin geçmiş dönemlerdeki faturalarını düzenli bir şekilde ödemiş olmaları önemli bir husus olmakta aksi takdirde bu olanaktan faydalanma gibi bir şansları bulunmamaktadır.
  3. İlk aşamada almak istediğimiz kredi tutarına yönelik olarak bir cihaz seçmemiz gerekmektedir. Bu kapsamda alabileceğimiz en yüksek tutarlı kredi tutarı kimi yerlerde 100 bin Türk Lirası’na çıkabilmektedir.
  4. Bahsi geçen cihaza yönelik olan ödeme süreci her ay tahsil edilmek üzere telefon faturamıza yansıtılacaktır.
  5. Daha sonra ise bu cihaz yerine parasını alarak kredi sürecimiz tamamlanmış olacaktır.
  6. Bu aşamada bilmeniz gereken detaylardan biri ödeme yapacağınız tutardan daha az bir para alacak olmanız ve bu aradaki farkın da telefoncunun komisyonu olacağıdır.

Ttnet hattı olanlar Ttnet Kullananlara Kredi Verilir ( FATURALI HATTA KREDİ) başlıklı yazıdan bilgi alabilirler. Bunun haricinde kullanmakta oldukları hat Vodafone, Türkcell ya da Türk Telekom olan kişilerin başvurabileceği kredi alma yöntemleri ise aşağıda belirtildiği gibidir.

Vodafone Hattını Kullanmakta Olan Kişilere Faturaya Ek Ödeme ile Kredi İmkanı

Eğer kullanmakta olduğunuz GSM operatörü Vodafone ise bu aşamada sizinde hattınıza tanımlı bir kredi alma imkanı mevcut olmaktadır. Bu noktada yapılması gereken ilk ve en önemli iş söz konusu bu hizmeti sunmakta olan bir telefon bayisi tespit etmek ve bu yer ile iletişime geçmek olmaktadır. Bu konu bir hayli önem arz etmek ile beraber neyse ki hemen hemen her ilde hatta her ilçede faturalı hatta kredi veren Vodafone bayileri mevcut olmaktadır.

Bu bayilerden alınacak olan krediye dair detayları belirtmek gerekir ise bu noktada belirleyici olan adı geçen GSM operatörünün gerçekleştirmekte olduğu cihaz kampanyaları olmaktadır. Bunun dışında hizmet alacağımız telefon bayisinin de az da olsa bir inisiyatif hakkı mevcut olmak ile beraber alınacak kredinin alt ya da üst sınırı, vade süresi ya da buna benzer pek çok detay bu şekilde belirlenmektedir.

Türkcell Hattını Kullanmakta Olan Kişilere Faturaya Ek Ödeme ile Kredi İmkanı

Bu GSM operatörü de ülkemizde hizmet vermekte olan tek yerli firma olmak ile beraber faturalı hatta kredi almak isteyen kişilere hizmet vermekte olan yerler arasında mevcut olmaktadır. Bu çerçevede yine en önemli olan husus söz konusu hizmeti veren yerleri tespit edebilmektir. Neyse ki hemen hemen her yerde bu tarz bayilere ulaşmak mümkün olmak ile beraber adı geçen GSM operatörünün yapmakta olduğu cihaz kampanyalarına ait olan detaylar kapsamında kredi almak mümkün olmaktadır. Uygulanacak olan faiz oranlarını ise hizmet alacağınız telefoncu tespit edecektir.

Türk Telekom Hattını Kullanmakta Olan Kişilere Faturaya Ek Ödeme ile Kredi İmkanı

Bu firma ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte olan bayilere ulaşmak sureti ile kredi almak da mümkün olmak ile beraber bu noktada GSM operatörünüzün gerçekleştirmekte olduğu cihaz kampanyalarını takip ederek alabileceğiniz kredinin detaylarına yönelik olarak fikir sahibi olabilirsiniz. Bu işlemden sonra da tespit etmiş olduğunuz telefoncudan belli oranda faizler ile kredi alma imkanınız mevcut olmaktadır.

 

Konu ne hakkında:

    vodafone faturalı hatta kredi

Benzer Konular

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Mali hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olan senetler hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Gerçekten de doğru...

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep Telefonuna Senet Yapan Mağazalar

Cep telefonları, insanların pek çoğunun günlük hayatlarında kullandığı, hatta pek çok kimsenin ise dokunmadan bir...

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

Ön Ödemesiz 30.000 TL Kredi Verilir

ÖN ÖDEMESİZ KREDİLER Bayram Özel Kredisi: Her bayram her ailenin asgari tutarda bir gideri oluşmaktadır....

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi Çıkartan Firmalar

Bankalar son zamanlarda kredi verme şartlarını iyice ağırlaştırmış olup bu nedenden dolayı da kredi çıkartan...

Yukarı