Senetle Kredi

Peşinatsız Kredi Kartsız Cep Telefonu

Teknoloji dur durak bilmeden hızla ilerliyor ve ilerlemeyi gözle görülür anlamımızı sağlayan örneklerden birisi de şüphesiz cep telefonları. Farklı özellikler de yeni sürüm telefonlardan birine sahip olmak isteyen kişiler nakit sorunu yaşadıklarında kredi kartlarına yöneliyor. Son düzenleme ile taksit sayısında artışa gidilmesi daha cazip hale getirdi. Peki, kredi kartı kullanmıyorsanız illa ki nakit alım yapmak zorunda mısınız? Tabi ki hayır. Peşinat ödemek zorunda kalmadan, kredi kartınızı kullanmadan cep telefonunuzu alabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detayları;

Kredi Kartsız Cep Telefonu Nereden Alınır?

Cihaz kampanyaları; telefoncular cihaz kampanyaları düzenliyor. Bu avantajlardan yararlanarak faturanıza ek ödeme yapacağınız şekilde cep telefonu sahibi olabilirsiniz. 24 aya hatta 36 aya varan vadeler ile geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı kullanma zorunluluğu da söz konusu değil. Sadece size en yakın bayiliğe gitmeniz yeterli olacaktır. Yeri gelmişken kısaca belirtelim ki geçmiş dönem tüm faturalarınızı düzenli olarak ödemeniz gerekiyor.

Teknoloji marketleri; Bimeks gibi teknoloji marketleri kredi kartsız telefon satışlarına devam ediyor. Üstelik ödemeniz gereken faiz oranları da oldukça düşük. Bunların dışında Ev-kur gibi mağazalardan da senetle kredi kartı kullanmadan cep telefonu alımı yapabilirsiniz. Yine 12 ay, 24 ay vade ile alım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizden şart olarak kefil talep edebilirler. Talep sonrasında çalışıp çalışmadığınıza dair kısa bir araştırma yapıp gerekli onay verildikten sonra cep telefonunuz tarafınıza iletilecektir. Peşinat ödeme zorunluluğunuz da yok.

İhtiyaç kredisi kullanımı; Kredi kartı ile cep telefonu almak istemiyorsanız, ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. Kredinizi alıp nakit olarak telefonunuzu alabilir ve kredilerinizi belirlenen vadeler de ödeyebilirsiniz. Hatta ING Bank bu amaçla kullanılması için Teknosa mağazaları ile anlaşmalı olarak Tekno kredi kampanyası başlattı. Alacağınız kredileri Teknosa mağazalarında kullanabilirsiniz. Vade süresi ise maksimum 36 ay vade ile sınırlıdır. Uzun vade de kolay ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Şubeye gitmeden Teknosa’dan başvurularınızı yapabilirsiniz.

Benzer Konular

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Komisyonla Kredi Çekme 2021

Bankalar ile olan kredi çekme sistemleri her geçen gün daha da zorlaştıkça bankacılık ve finans...

Flaş Kredi Başvurusu-İletişim -Telefon -Yorum -Şikayet

Flaş Kredi Başvurusu-İletişim -Telefon -Yorum -Şikayet

Kredi almak isteyen kişilere hizmet vermekte olan pek çok farklı yer mevcut olmak ile beraber...

Toplam Borcunuzu Söyleyin Biz Sizin Yerinize Ödeyelim

Toplam Borcunuzu Söyleyin Biz Sizin Yerinize Ödeyelim

Ülkemizde artık borçsuz insana rastlamak pek mümkün değil maalesef. İçerisinde bulunduğumuz sosyal,ekonomik şartlar doğrultusunda giderek...

Kredi Danışmanlık Hizmeti Veren Firmalar

Kredi Danışmanlık Hizmeti Veren Firmalar

Hayatımızın en büyük yapı taşı şimdilerde krediler. Ancak o kadar çok hayatımızın merkezindeler ki kurtulmaya...

Yorum Yazın
Yukarı